7 büyük otel… 1709 oda ve 50 lüks villa…. Peninsula Grup Otelleri, Ege Bölgesi’nde çeşitli konseptlerdeki otelleri ile farklı profillerdeki tatilcilere hitap eden önemli bir marka. 
Rezervasyonal.com ile işbirliği sonrası tüm otellerini tek bir portal üzerinden satmaya başlayan grup, çağrı merkezinin, rezervasyon sayfalarının ve online satış kanallarının aynı veri havuzundan bilgi alışverişi yapmalarını sağlayarak tüm rezervasyon süreçlerini “merkezileştirdi”.
Peninsula Otelleri, kendi web siteleri ve çağrı merkezi üzerinden, aracısız, komisyonsuz rezervasyon almanın dışında, fiyat ve müsaitlik bilgilerini de ön büro programlarından rahatlıkla yönetebiliyorlar.
Ön bürodaki tüm değişiklikler anında online rezervasyon sayfası ve online kanallara yansıdığı gibi, çağrı merkezinin ekranlarında da anlık olarak takip edilebiliyor. Bu “çift taraflı” bilgi alışverişi hata riskini ortadan kaldırdığı gibi müşterilere alternatif önerilerin sunulması konusunda da imkan tanıyor.

http://www.rezervasyonal.com/grup-oteller-icin-rezervasyon-portali

Contact
Address : Atatürk Bulvarı, 423 Sokak No 35/5, 07070 Konyaaltı / Antalya - Turkey
Phone : 0 850 777 0 377...
Fax : +90 242 229 98 99
Email : rezervasyon@hoteladvisor.net
This is the official booking website of En Uygun İslami Otel. Get the best prices and occasion from www.enuygunislamiotel.com.
Call Center