ERS AŞ.  turizm ve seyahat sektörüne Elektronik Rezervasyon Sistemleri konusunda altyapı ve kaynak oluşturmak üzere kurulmuş bir turizm ve teknolojisi firmasıdır. 

 

Turizm sektöründe 23 yılı aşkın süredir çalışmakta olan bilişim uzmanları ile sektörün profesyonel yöneticileri tarafından kurulmuş, üniversiteler ve akademisyenlerle tam bir işbirliği içerisinde gelişmiş, Tübitak ve Microsoft tarafından desteklenmiş projesi ile kısa süre içerisinde aralarında expedia, booking, amadeus, tripadvisor gibi dünya devlerinin bulunduğu 25'i aşkın firma ile elektronik entegrasyon yaparak Türkiye ve dünyada binlerce otel, acente ve kurumun elektronik rezervasyon çözümü haline gelmiştir.

 

ERS, Antalya, Ankara ve İstabul’daki 3 bölge ofisi, turizm sektörünün ihtiyaçları konusunda uzmanlaşmış  90 + kişilik uzman kadrosu ve Türkiye’nin dört bir yanındaki 41 bayisi ile sayısı 3000'i bulan Elektra kullanan otele online rezervasyon olanağı sağlamıştır.

 

RezervasyonAl, ERS'nin oteller için geliştirmiş olduğu online rezervasyon ve kanal yönetimi çözümüdür. 

 

Rezervasyonal hem profesyonel bir arayüze hem de gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Bu sayede müşterilerinizin online rezervasyon deneyimini zevk ve güvenle yaşamasını sağlarken otele doluluk ve fiyatlarınızı kolayca yöneteceğiniz bir extranet paneli sunar. RezervasyonAl kullanmaya başlayan otellerde internetten gelen rezervasyonlar bu nedenle hızla yükselir.

 

Sistem, standart bir rezervasyon sayfasının yanı sıra gelişmiş bir kanal yönetimiyle, acente ve kurumlar için B2B rezervasyon yapabilecekleri bir satış çözümü de sunar.  

Contact
Phone : 0 850 777 0 377...
Fax : +90 242 229 98 99
Email : rezervasyon@hoteladvisor.net
This is the official booking website of En Uygun İslami Otel. Get the best prices and occasion from www.enuygunislamiotel.com.
Call Center